Czy chcemy takiej medycyny przyszłości?

0
1700

Okazuje się że istnieją plany, mające na celu zlikwidowanie zawodu lekarza – w takim zakresie, jaki jest nam znany. Teleporady i sztuczna inteligencja mają na stałe zastąpić rozmowę z lekarzem w cztery oczu. Niestety nie są to teorie spiskowe.

Plan już jest krok po kroku realizowany na naszych oczach. Tylko nieliczni lekarze rozumieją co się dzieje (m.in. patrz na działalność PSNLiN).

Od zawsze Zbadanie pacjenta było obowiązkiem. Za brak badania lekarz mógł być oskarżony o zaniedbanie i stanąć przed sądem.

Dziś – badanie jest zaleceniem..

Jak to możliwe? O co może chodzić?

Okazuje się, że firmy farmaceutyczne często tracą dużo pieniędzy przez lekarzy, ponieważ ci nie zawsze zalecają przyjmowanie syntetycznych leków i proponują naturalne rozwiązania.

Robot przepisze pacjentowi zdalnie receptę zgodną z „oczekiwaniami i wskazaniami” systemu. Wystarczy wstukać w komputer objawy…

Co istotne teleporada z „prawdziwym” lekarzem będzie wygodniejsza i bardziej opłacalna dla medyków. Ciężko będzie niektórym zrezynować z wymiernych profitów.

Na szczęście są jeszcze lekarze pracujący z poczuciem misji, którym bliskie jest dobro pacjenta.

Zostawiamy Wam tutaj link do bardzo ważnej i wstrząsającej wypowiedzi pani      dr Danuty Mikołajewskiej, wspaniałej lekarki z 38- letnim stażem pracy, która nie wyobraża sobie stawiania diagnozy podczas teleporady i która uważa że najważniejszych elementem podczas rozmowy z osobą chorą jest osobisty kontakt i wsparcie psychologiczne.

Zastanówmy się wszyscy:

Czy chcemy takiej medycyny przyszłości?

dr Danuta Mikołajewska: Lekarze zostali ogłupieni, wpędzeni w stan paniki